Ślipcze: Sobota na wesoło

W sobotę 18.10.2014 r. w świetlicy wiejskiej w Ślipczu została zorganizowana zabawa integracyjna dla dzieci i młodzieży z miejscowości Czumów i Ślipcze.

Reklamy


Pomysłodawcą była pani Katarzyna Skindzier, która pragnęła zorganizować karaoke dla dzieci ze scholi „Wesołe nutki”, której jest opiekunem oraz dla ich kolegów, przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Przy pomocy i zaangażowaniu rodziców wystarała się o dofinansowanie imprezy, zorganizowanie sprzętu, przygotowanie zabaw i poczęstunku.

Zabawa była super, frekwencja dzieci dopisała choć zawsze mogłoby być ich więcej. Dzieci brały udział w wyścigu rodzin i rozwiązywaniu quizów, tańczyły i śpiewały. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Impreza zakończyła się o godz. 20.00.

Dziękujemy przede wszystkim pani Katarzynie Skindzier za pomysł i zaangażowanie w przygotowanie i zorganizowanie zabawy.

Dziękujemy panu Wójtowi Gminy Hrubieszów – Janowi Mołodeckiemu i sekretarzowi – Tomaszowi Zającowi, państwu Magdalenie i Marcinowi Jakubowskim – właścicielom sklepu BRICO- MARCHE, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej wsi Ślipcze – za finansowe wsparcie. Dziękujemy również stowarzyszeniu SAAK, firmie WIMAX, księdzu Rafałowi Ćwikła oraz pani Strzeleckiej.

 

 

Organizatorzy