SP w Stefankowicach: Udany początek ferii

W dniu 30 stycznia 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Lublina na lodowisko, basen oraz do parku trampolinowego.

Reklamy

 

Naszymi opiekunami byli: p. I. Berlicka, p. J. Antoniak, p. J. Mróz, p. M. Szulżuk-Jarosiewicz, p. J. Bagińska, p. T Zabawska. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, techniki pływania, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, kształcenie samodyscypliny i odpowiedzialności podczas wykonywania ćwiczeń akrobatycznych.

Pod szkołą zebraliśmy się o godz. 6.40. Mimo tak wczesnej pory dopisywały nam wyśmienite humory. Chwilę później byliśmy już w drodze do Lublina.

Reklamy

Do celu naszej wędrówki – MOSiR-u dotarliśmy ok. godz. 9.30. Tam podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza pod opieką p. J. Antoniak, p. M. Szulżuk-Jarosiewicz, p. J. Mróz oraz p. J. Bagińskiej udała na się na lodowisko „Icemania”, natomiast druga grupa z p. I. Berlicką oraz p. T. Zabawską korzystała z oferty aquaparku „Aqua Lublin”. Tam przez niemal trzy godziny relaksowaliśmy się po długim okresie intensywnej nauki szkolnej oraz doskonaliliśmy nasze umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nie obyło się również bez upadków podczas jazdy na łyżwach…, które i tak będziemy wspominać z uśmiechem na ustach.

Zmęczeni i bardzo głodni udaliśmy się do centrum „Plaza” na posiłek. Po obiedzie mieliśmy godzinę na odpoczynek oraz krótkie zakupy w pobliskich sklepach.

Kolejnym i już ostatnim punktem naszej wycieczki był pobyt w jednym z najpopularniejszych miejsc sportowo – rekreacyjnych Lublina, a mianowicie w parku trampolinowym „Mania skakania”. Tam podczas dwugodzinnego pobytu „fruwaliśmy” w powietrzu, wykonywaliśmy salta, nurkowaliśmy w gąbkach, „walczyliśmy” na równoważni oraz graliśmy w koszykówkę.

Do Stefankowic dotarliśmy przed 21. Wycieczka ta dostarczyła nam niesamowitych wrażeń. Mimo obolałych kości jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i liczymy, że w przyszłym roku również tak miło zaczniemy ferie.