Spotkanie z ministrem Ziobro – będą budowane struktury Solidarnej Polski w powiecie hrubieszowskim – ZDJĘCIA

Starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk spotkała się z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro. W wyniku spotkania zapadła decyzja o budowaniu struktur Solidarnej Polski w powiecie hrubieszowskim.

Reklamy

29 marca starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk, wspólnie z radnym powiatowym Marcinem Zającem spotkali się w Ministerstwie Sprawiedliwości z Ministrem Sprawiedliwości Prokuratorem Generalnym Zbigniewem Ziobro oraz Wiceministrem Sprawiedliwości Marcinem Romanowskim,

Spotkanie dotyczyło obecnych problemów powiatu hrubieszowskiego.

– Ministrowie wyrazili pełne wsparcie dla Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów – informuje starosta Aneta Karpiuk na swoim facebook’u. – Wspólnie z szefem struktur Solidarnej Polski Okręgu 7 Marcinem Romanowskim będziemy budować struktury Solidarnej Polski w powiecie hrubieszowskim. 

– Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz wsparcie dla Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego – jakie wyrazili Ministrowie. Wyrażamy nadzieję, iż wspólnie wypracowane działania, pomogą w przyszłości mieszkańcom naszego Powiatu odnaleźć się w nowej – po pandemicznej rzeczywistości – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie. – W rozmowach, poruszono kwestię sytuacji związanej z pandemią, bezpieczeństwem mieszkańców oraz wspólnych kierunków działań, zmierzających do rozwoju Ziemi Hrubieszowskiej.


(źródło i fot. facebook.com / Aneta Karpiuk / Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów i okolice: Trasa „Mistrzów” – ZDJĘCIA

Hrubieszów i okolice: Trasa „Mistrzów” – ZDJĘCIA

LubieHrubie na Twitterze