Powiat

Zamknij

Strażacy z Niemiec w gminie Hrubieszów (ZDJĘCIA)

mae 09:50, 14.03.2022 Aktualizacja: 12:28, 19.10.2025
Skomentuj Strażacy z Niemiec w gminie Hrubieszów (ZDJĘCIA)

Gminę Hrubieszów odwiedzili strażacy z z Wismar w Niemczech. Przywieźli oni dary dla uchodźców z Ukrainy a w drogę powrotną zabrali 16 z nich.

- Strażacy z Wismar przyjechali z darami, dzięki dwóm mieszkańcom gminy, którzy mają z nimi kontakt - informuje wójt tomasz Zając. - Ich wizyta to serdeczne rozmowy, rozładunek darów, przejażdżka kultowym maluchem (tylko dwóch z nich odważyło się do niego wsiąść), odwiedziny w miejscu zakwaterowania w Gródku, wyjazd na przejście graniczne do Dołhobyczowa, zawiezienie 16 uchodźców do punktu recepcyjnego w Dołhobyczowie oraz ostatecznie zabranie 16 osób (w tym dwóch piesków) do ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Niemieccy druhowie byli do głębi przejęci tym, co zobaczyli - możliwe, że jeszcze przyjadą. Dziękuję im za dobrą współpracę - dodaje wójt.

­

(info i fot. facebook.com / Tomasz Zając)

Zobacz też:

Reportaże z hrubieszowskiego punktu recepcyjnego (WIDEO)

https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/reportaze-z-hrubieszowskiego-punktu-recepcyjnego-wideo/

LubieHrubie na Instagramie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%