Stypendia Wójta Gminy Mircze rozdane – ZDJĘCIA

25 czerwca, zakończyły się zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2020/2021. Z tej okazji, Wójt Gminy Mircze Marta Małyszek, przyznała stypendia motywacyjne dla najzdolniejszych uczniów.

Reklamy

Stypendium otrzymało 27 uczniów, którzy spełnili kryteria określone w Lokalnym Programie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Mircze. Jeżeli uczeń spełniał jedno kryterium – otrzymał 560 zł, jeżeli więcej – wielokrotność tej kwoty. Łączna kwota przyznanych stypendiów wyniosła 16 800 zł.

Na szczególne uznanie zasłużył Mateusz Lewicki, uczeń Szkoły Podstawowej w Szychowicach, który spełnił aż trzy kryteria kwalifikujące do przyznania stypendium – osiągnął bardzo dobre wyniki w nauce, uzyskał tytuł finalisty stopnia wojewódzkiego w konkursie chemicznym oraz tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej.

Uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Mirczu Zuzanna Szwed, otrzymała stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce, a także za osiągnięcia w konkursach artystycznych.

Pełna lista uczniów którzy otrzymali stypendium Wójta Gminy Mircze przedstawia się następująco:

Mateusz Łoś – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Karol Szabat – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Arkadiusz Kryszczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Jakub Rataj – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Anna Nowosad – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Michał Sienicki – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Maciej Niedźwiedź – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Mateusz Lewicki – Szkoła Podstawowa w Szychowicach,

Gabriela Baryła – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie,

Daria Adamczuk – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie,

Roksana Jaśkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie,

Laura Mielniczuk – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie,

Małgorzata Broda – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie,

Rafał Mielniczuk – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie,

Nina Gutowska – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie,

Oliwia Nowosad – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie,

Agata Stankiewicz – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie,

Julia Górniak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Patrycja Szumarek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Lena Martyniuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Zuzanna Szwed – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Daniel Duda – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Kinga Kozak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Wiktoria Wójcik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu,

Karol Gnap – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu.

Uczniowie którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia sportowe:

Aleksander Leśniak – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie,

Eliza Leśniak – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie.

­

(info i fot. UG Mircze)



Zobacz też:

Gmina Mircze: Nietrzeźwy kierowca autobusu miał wieźć dzieci na wycieczkę

Gmina Mircze: Nietrzeźwy kierowca autobusu miał wieźć dzieci na wycieczkę


LubieHrubie na Instagramie