Tragiczny wypadek koło Chełma. Nie żyje 24-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na krajowej dwunastce w miejscowości Jankowice. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fordem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka mazdą. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Tam pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł kierowca forda.

Reklamy


Wczoraj około godz. 17.00 dyżurny chełmskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na w miejscowości Jankowice.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Ford Mondeo 24-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Mazda, którym kierował 67-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia obydwaj kierujący i pasażerka mazdy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Tam pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł kierowca forda. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.źródło i fot. KMP Chełm