9 grudnia 2023

Trzeszczany: Konkurs na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową rozstrzygnięty (ZDJĘCIA)

14 stycznia 2022 r., w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Trzeszczany odbyło się podsumowanie konkursu na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową w gminie Trzeszczany.

Reklamy

Celem konkursu było propagowanie tradycji i świątecznego nastroju, poprzez oświetlenie posesji na zewnątrz i ozdobienie okolicznościowymi dekoracjami. W swoich założeniach konkurs jest zachętą do dbania o poprawę estetyki otoczenia na terenie gminy.

Komisja konkursowa, po wnikliwej ocenie zgłoszonych do konkursu posesji, przyznała:

Reklamy

– I miejsce i nagrodę w kwocie 500 zł Pani Katarzynie Gajewskiej, zam. Mołodiatycze,

– II miejsce i nagrodę w kwocie 400 zł Panu Marianowi Czuba, zam. Mołodiatycze,

– III miejsce i nagrodę w kwocie 300 zł Pani Teresie Misiak, zam. Zaborce oraz Panu Mariuszowi Szymańskiemu, zam. Trzeszczany Drugie.

Uroczystego wręczenia dyplomów i rozdania nagród pieniężnych w konkursie pt. „Najpiękniejsza bożonarodzeniowa dekoracja posesji w gminie Trzeszczany 2021/2022” dokonał Wójt Gminy Trzeszczany Stanisław Czarnota.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich pomysłowość, ciężką pracę podczas tworzenia pięknych iluminacjami, które zapewniały wspaniałą ucztę dla zmysłów podczas wieczornych spacerów – czytamy na stronie GOK w Trzeszczanach. – Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

­

(info i fot. GOK Trzeszczany)


Zobacz też:

Przedszkole z Trzeszczan wygrało plebiscyt edukacyjny i ma się czym pochwalić! (ZDJĘCIA)

Przedszkole z Trzeszczan wygrało plebiscyt edukacyjny i ma się czym pochwalić! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie