Trzeszczany: Konkurs zakończony, nagrody rozdane [ZDJĘCIA]

16 grudnia, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzeszczanach, odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Zatrzymaj jesień” oraz rozdanie nagród.

Reklamy

Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości estetycznej i wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych oraz poszerzenie zainteresowań technikami plastycznymi. Zgłoszono do niego 25 prac.

Oceny nadesłanych prac dokonała powołana komisja konkursowa, w składzie: Agnieszka Pawlos – instruktor ds. aktywizacji dzieci, młodzieży i kultury ludowej w GOK w Werbkowicach, Elżbieta Swatek-Wańczycka – instruktor ds. plastyki w GOK w Werbkowicach, Weronika Horszczaruk – młodszy instruktor w GOK w Trzeszczanach.

Reklamy

­

Analizując wszystkie nadesłane prace, komisja konkursowa doceniła wrażenia artystyczne, kreatywność oraz pomysłowość młodych uczestników konkursu. Jednak głównymi kryteriami oceny była samodzielność i staranność wykonania prac.

Jury konkursowe postanowiło przyznać następujące miejsca:

Kategoria „MAŁA” (dzieci od 8 do 14 lat):

I MIEJSCE – Eliza Pasieka

II MIEJSCE – Wiktor Malimon

III MIEJSCE – Julia Bieńko

WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Błaszczuk

Kategoria „ŚREDNIA” (młodzież od 15 do 18 lat) – w tej kategorii wpłynęła jedna praca i komisja postanowiła przyznać NAGRODĘ dla Diany Żyły.

Ponadto zostały przyznane:

NAGRODA WÓJTA GMINY TRZESZCZANY dla Karoliny Ciuckiej

NAGRODA DYREKTORA GOK W TRZESZCZANACH dla Bernarda Margola.

Nagrodzone prace spełniają wszystkie warunki, które były zawarte w regulaminie konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci zestawów do malowania po numerach, ufundowane przez Wójta Gminy Trzeszczany, który objął patronat nad konkursem.


­

źródło i fot. facebook.com / Gmina Trzeszczany


Zobacz też:

Policja i prokuratorzy wrócili na miejsce wybuchu rakiety w Przewodowie

Policja i prokuratorzy wrócili na miejsce wybuchu rakiety w Przewodowie


Zerknij na Instagram →