Wakacyjna fabryka inspiracji Dołhobyczów – ZDJĘCIA

W dniach od 19 do 22 lipca w Przygranicznym Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie odbyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci.

Reklamy

„Wakacyjną fabrykę inspiracji” rozpoczęto od mini teleturnieju „Bądźmy eko” , który poprzedziły animacje ekologiczne.

Dodatkową atrakcją było spotkanie ze wspaniałymi animatorami z Fundacji „Dr Clown”. Głównym ich przesłaniem jest niesienie radości dzieciom.

Kolejny dzień dostarczył dużo przygód i wyzwań w poszukiwaniu skarbu podczas gry terenowej. Rozszyfrowanie znaków, współpraca w grupie i wykonywanie poszczególnych zadań doprowadziły do znalezienie skarbu, którym okazał się napis: „Przyjaźń i współpraca”. Dopełnieniem dnia było spotkanie ze strażą pożarną, wysłuchanie pogadanki o bezpiecznych wakacjach i pokazem sprzętu pożarniczego.

Spotkanie zakończono przy kiełbasce z grilla.

Kreatywne zabawy ruchowe i spotkanie z aktorami Małopolskiego Teatru „Blaszany bębenek” umiliły kolejny dzień wakacyjnych spotkań i pozwoliły bliżej poznać „Ważniaka w tarapatach”.

Mamy nadzieję, że spotkania z aktorami pozostawiły moc niezapomnianych wrażeń i emocji.

Odwiedziliśmy również Skansen Aktywny u Sołtysa w Nowosiółkach. Wycieczka do tego miejsca była niezapomnianą lekcją historii, która zakończyła się poczęstunkiem – pysznym „plackiem Sołtysa”.

Szybko i wesoło upłynęły wakacyjne spotkania. Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo.

­

PCKiR Dołhobyczów

(info i fot. PCKiR Dołhobyczów)


Zobacz też:

Wypadek w Świerszczowie – ZDJĘCIA

Wypadek w Świerszczowie – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie