Wakacyjna Fabryka Inspiracji w Dołhobyczowie [ZDJĘCIA]

Dzieci z gminy Dołhobyczów spędzały wakacje w ramach zorganizowanej przez Centrum Kulturalno-Konferencyjne w Dołhobyczowie Fabryki Inspiracji.

Reklamy

Powerland Biłgoraj to miejsce łączące wspaniałą zabawę, jak i aktywny wypoczynek. Do takiego Parku Rozrywki pojechały dzieci z Dołhobyczowa. Były karuzele, park linowy, samochodziki, park trampolin, strefa ochłody z basenem i dmuchanymi zjeżdżalniami oraz wiele innych atrakcji.

Wycieczka dofinansowana była przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Dołhobyczowie w ramach działań programu profilaktycznego dla dzieci i młodzieży.

Reklamy

­

Inną atrakcją dla dzieci było spotkanie z Czarodziejem ze Śląska, które odbyło się w dniu 12 sierpnia. Dzięki sztuce iluzji dzieci mogły na chwilę przenieść się do magicznego świata, którego były częścią.

Niemożliwie dziejące się rzeczy zmuszały młodych widzów do poszukiwania rozwiązań. Magikowi Mario podczas pokazu w świecie czarów towarzyszyły liczne akcesoriami m.in czarodziejska różdżka.

Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział w „Wakacyjnej Fabryce Inspiracji” i liczymy, że również z takim uśmiechem powrócą do szkoły – wyraża wdzięczność za wspólne spędzenie czasu Centrum Kulturalno-Konferencyjne w Dołhobyczowie.

­


ZDJĘCIA:

­

(źródło i fot. UG Dołhobyczów / CKK)


Zobacz też:

Słodka pokusa w gminie Dołhobyczów [ZDJĘCIA]

Słodka pokusa w gminie Dołhobyczów [ZDJĘCIA]