28 września 2023

Walentynki w Koble

14.02 jest dniem zakochanych, tego dnia powinniśmy być do siebie przyjaźnie nastawieni, uśmiechnięci i właśnie u nas tak było.

Reklamy

W naszej świetlicy o godzinie 14.30 zorganizowaliśmy walentynki dla dzieci. Odbyło się kilka zabaw walentynkowych oraz inne bardzo lubiane przez dzieci. Na początku uczestnicy walentynek dostali rozerwane kolorowe serduszka, musieli poszukać swojej połówki po czym zostali w ten dzień parą przyjaciół.

Następnie przy stoliku dzieci mogły wykazać się plastycznie projektując swoje wymarzone serce. Przepełnione kolorami trafiło na gazetkę na której utworzyła się wielka rodzina małych serduszek. Nie zabrakło też zabaw tanecznych, w których dzieciaki czują się najlepiej, tańczyliśmy w kółku z kapeluszem, dookoła krzesełek a także każdy uczestnik mógł zostać choreografem i pokazać swój krok taneczny do którego później dołączyliśmy muzykę.

Reklamy

Po tańcach dzieci zorganizowały zabawę w randkę w ciemno, bardzo nam się to podobało i było przy tym dużo śmiechu. Na koniec walentynek zostały wręczone dyplomy i skromne nagrody za udział w feriach zimowych. Popołudnie walentynkowe było bardzo wesołe i przyjazne, wszystkie dzieci dobrze się bawiły i z uśmiechem poszły do swoich domów.