24 września 2023

Warsztaty wielkanocne w Uchaniach i Teratynie (ZDJĘCIA)

W szkołach podstawowych w Uchaniach i Teratynie, odbyły się świąteczne warsztaty wielkanocne.

Reklamy

1 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Uchaniach, w kl. III, odbyły się świąteczne warsztaty decoupage. Na zajęciach dzieci ozdabiały styropianowe jaja nowo zapoznaną techniką plastyczną. Z dostępnych serwetek komponowały wymyślone wzory i trwale umieszczały je na styropianie.

Metoda serwetkowa nie tylko nadaje drugie życie przedmiotom, ale również pokazuje inny sposób postrzegania tego, co nas otacza. Kreatywność dzieci, jak zwykle była bardzo duża. Gotowe pisanki będą ozdobą wielkanocnego stołu.

Reklamy

6 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Uchaniach w klasie „0”, a 11 kwietnia w Szkole Podstawowej w Teratynie w klasie „0” oraz w oddziale 3-4 – latków, odbyły się świąteczne warsztaty wielkanocne.

Dzieci z zaangażowaniem tworzyły kompozycje w słoikach, używając do tego: mchu, bazi, gałązek bukszpanu, styropianowych pisanek i świeczek w postaci baranka. Na zakończenie stroik został ozdobiony wstążką.

Reklamy

Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo w warsztatach i gratulujemy pięknie wykonanych stroików Wielkanocnych – czytamy na stronie GOK w Uchaniach.

­

(info i fot. GOK w Uchaniach)


Zobacz też:

Gmina Uchanie: Modernizacja świetlicy w Aurelinie zakończona (ZDJĘCIA)

Gmina Uchanie: Modernizacja świetlicy w Aurelinie zakończona (ZDJĘCIA)