Werbkowice: Dzień Kobiet 2016

W dniu 8 marca 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Impreza miała charakter lokalny i skierowana była do wszystkich Pań z Gminy Werbkowice. Płeć piękna nie zawiodła – sala widowiskowa zapełniła się po brzegi.

Reklamy


W części artystycznej udział wzięli: Marika Drożdżak, Zuzia Grabowska, Krzysztof Lisowski oraz Kabaret Szara Eminencja w składzie: Marysia Łyko, Maciej Łyko, Sławomir Stasiuk, Ryszard Grabowski.

Po części rozrywkowej nastąpiło losowanie karnetów na usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne, które ufundowały: Panie Justyna Cisek, Dorota Michalewska – właścicielki salonów fryzjerskich w Werbkowicach oraz Pani Natalia Nowak właścicielka salonu kosmetycznego w Werbkowicach. Kilka zestawów kosmetycznych rozlosowała także firma Avon, na której stoisku można było obejrzeć, a także zakupić najnowsze produkty kosmetyczne tej firmy.

Podczas imprezy wszystkie panie częstowały się pysznymi ciasteczkami (przekazanymi przez pana Antoniego Skrzypę właściciela Piekarni ARS), herbatką i kawką. 

Rozrywkowy klimat imprezy sprawił, że wszystkie panie opuściły salę w wyśmienitym humorze – niech trwa on cały rok.

 

Zdjęcia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.955501441231817.1073741916.337389506376350&type=3

 

 

źródło i fot. GOK Werbkowice