Werbkowice: Kolejność prezentacji podczas VII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej

Przedstawiamy kolejność prezentacji podczas VII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej – Werbkowice 2017.

Reklamy

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

podczas VII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej – Werbkowice 2017

 

DZIECI i MŁODZIEŻY – 27.05.2017 (sobota), godz. 11.00

Zespoły wokalne, wokalno – instrumentalne – szkoła podstawowa:

1. Zespół „Kukuryku” – CKiBP w Zwierzyńcu

2. Zespół „Cantate Domino” – Parafia w Wojsławicach

3. Zespół „Reczka” – Szk. Podst. w Rejowcu

4. Schola z Ciotuszy – Parafia w Majdanie Sopockim

5. Zespół „Promyczki” – GOK w Trzeszczanach

6. Zespół z GOK Werbkowice – GOK w Werbkowicach

 

Zespoły wokalne, wokalno – instrumentalne – młodzież szkolna:

1. Zespół „Krynickie Szuwarki” – GOK w Krynicach

2. Zespół „CantateDeo” – Parafia w Bodaczowie

3. Zespół „Horyzont” – GOK w Mirczu

4. Schola „Bosco” – Parafia Mircze

 

Soliści, duety szkoła podstawowa:

1. Kinga Gęśla – GOK w Krynicach

2. Oliwia Korkosz – Dubienka

3. Norbert Jonak – GOK w Horodle

4. Natalia Kruk – Czumów

5. Gabrysia Has – Parafia Wojsławice

6. Kamila Wróblewska – Łabunie

7. Marta Sołdaczuk – Parafia Wojsławice

8. Krzysztof Gągoł – GOK w Białopolu

 

Soliści, duety młodzież szkolna:

1. Wiktoria Stopa – GOK w Krynicach

2. Katarzyna Grabowiecka – Parafia Wojsławice

3. Martyna Adamczuk – Parafia Wojsławice

4. Magdalena Romaszko – CkiBP w Zwierzyńcu

5. Ilona Kudyk – RZSZ i Parafia Św. Krzyża w Zamościu

6. Karolina Mączka – Dubienka

7. Julia & Damian – Hrubieszów

8. Patrycja Wilgos – GOK w Białopolu

9. Marika Drożdżak – GOK w Werbkowicach

10. Dorota Kruk – Czumów

11. Karolina Terebus, Patrycja Bobrawska – GOK w Trzeszczanach

 

DOROŚLI – 28.05.2017 (niedziela), godz. 11:00

1. Zespół „ Lotos” – GOK Werbkowice

2. Maciej Wojtasiuk – Borowina Sitaniecka

3. Zespół „Dębinki” – GOK Dubienka

4. Zespół „Biesiada” – KDK Krasnystaw

5. Zespół „Donośna Cisza” – DPS Ruskie Piaski

6. Zespół „Radość” z Liszna – GOK Pawłów

7. Zespół „CantaboDeo” z Nowego Majdanu – Nowy Majdan

8. Zespół „Górzanki” – GOK Werbkowice

9. Zespół „Udryczanki” z Udrycz – GOK Stary Zamość

10. Helena Kojder z Czerniczyna – Czerniczyn

11. Zespół „Canto” – GOK Stary Zamość

12. Katarzyna Łoś z Majdanu Nowego – Parafia Wojsławice

13. Małgorzata Winnik – GOK Dubienka

14. Madejska Barbara – GOK Dubienka

15. Zespół „Flowers” – GOK Białopole

16. Zdzisława Szewczuk – GOK Białpole

17. Zespół „Arabeska” – GOK Mircze

18. Zespół „Szychowianki” z Szychowic – GOK Mircze

19. „Chór im. Ks. Błażeja Nowosada” z Aleksandrowa – Parafia Aleksandrów

20. Zespół „Biedronki” ze Ślipcza – GOK Wołajowice

21. „Zespół Śpiewaczy z Kapelą z Honiatycz” – GOK Werbkowice

22. Zespół „Na jeden raz” z Mienian – GOK Wołajowice

23. Zespół „Wrzos” – PCKiR Dołhobyczów

24. Zespół „Srebrne Świerki” z Kułakowic Trzecich – GOK Wołajowice

25. Zespół przy Kościele Parafialnym w Cześnikach – Parafia Cześniki

26. Zespół „Olszanka” z Wólki Łosińskiej – GOK Susiec

27. Zespół „Zuzanki” z Moniatycz – GOK Wołajowice

28. „Kresowianki” z Żabcza – PCKiR Dołhobyczów

29. Chór „Wojsławianie” – GCKSiT Wojsławice

30. Zespół „Pokolenie” z Kułakowic Pierwszych – GOK Wołajowice

31. Zespół „Pogranicze” z Przewodowa – PCKiR Dołhobyczów

32. Zespół „Jutrzenka” z Czerniczyna – GOK Wołajowice

 

źródło: GOK Werbkowice