Werbkowice: Kolejność wykonawców podczas VI Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej dla Młodzieży

Kolejność prezentacji podczas VI Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej dla Młodzieży, który odbędzie się w Werbkowicach w dniach 14-15.05.2016 r.

Reklamy

 

KOLEJNOŚĆ WYKONAWCÓW podczas VI Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej dla Młodzieży, 14.05.2016 r.

Zespół wokalny, wokalno-instrumentalny młodzież szkolna
1. Zespół „Krynickie Szuwarki”
2. Zespół wokalno-instrumentalny z Trzeszczan
3. „Promyczki” z GOK Trzeszczany

Zespół wokalny, wokalno-instrumentalny szkoła podstawowa
1. Zespół wokalno-instrumentalny Szkoły Muzyczne j w Hrubieszowie i S.O.M. w Telatynie
2. „Ich Tis” z Horodła

Solista szkoła podstawowa
1. Piotr Wilk z Telatyna
2. Wiktoria Padyasek ze Zwierzyńca
3. Patrycja Wilgos z Białopola
4. Eliza Gładysz

Solista młodzież szkolna
1. Katarzyna Szlonzak z Hrubieszowa
2. Weronika Michalska z Trzeszczan
3. Dorota Kruk z Czumowa
4. Agata Adamczuk z Wilkowa
5. Marika Drożdżak z Werbkowic
6. Magdalena Romaszko ze Zwierzyńca
7. Zuzanna Grabowska z Werbkowic
8. Monika Kowalczuk z Trzeszczan Drugich
9. Agata Buta z Hrubieszowa
10. Karolina Mączka z Czerniczyna

 

***

 

KOLEJNOŚĆ WYKONAWCÓW podczas VI Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej, 15.05.2016 r.

1. Zespół wokalno-instrumentalny z Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach
2. Zespół „Kresowianie” z Hrebennego
3. Zespół „Pogranicze” z Przewodowa
4. Zespół „Biedronki” ze Ślipcza
5. Zespół „Pokolenie” z Kułakowic Pierwszych
6. Pan Kazimierz Szewczuk z Werbkowic
7. Zespół „Srebrne Świerki” z Kułakowic Trzecich
8. Zespół „Ostrowiacy” z Trzeszczan
9. „Zespół Śpiewaczy z Kapelą z Honiatycz”
10. Zespół śpiewaczy „Borowianki”z Raciborowic Kolonii
11. Komorowski Henryk z Bogucic
12. Anna Urbaniak z Trzeszczan
13. Zespół wokalny „Górzanki” z Gozdowa
14. Zespół „Stokrotki” z Trzeszczan
15. Zespół wokalny „Mada – Bis” z Wojsławic
16. Zespół „Na jeden raz”, Straży Pożarnej z Mienian
17. Zespół „Arabeska” z Mircza
18. Zespół „Wrzos” z Dołhobyczowa
19. Zespół „Flowers” z Białopola
20. Albina Dmitruk z Sawina
21. Cecylia Koppe z Sawina
22. Zespół „Jarzębina” z Czułczyc
23. Zespół „Lotos” z Werbkowice
24. Maria Jadwiga Majówka z Bukowy Wielkiej
25. Jadwiga Kendzierawska z Wólki Petrykowskiej
26. Krystyna Celińska z Bukowy Wielkiej
27. Andrzej Sobolewski z Sawina
28. Zespół „Wrzos” z Sawina
29. Zespół „Sopocka nuta” z Suśca
30. Zespół „Zuzanki” z Moniatycz
31. SKK „Słoneczko” z Hrubieszowa