Werbkowice: Koncert charytatywny dla Przemka

21 marca 2020 roku o godzinie 14, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach, odbędzie się Koncert Charytatywny dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic.

Reklamy

 

W 2019 roku Przemek uległ wypadkowi, podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy. Doznał urazu kręgosłupa, rozpoznanie: G82.2- Porażenie KKD. Przebyte złamanie trzonu kręgu Th1 1 ze zwichnięciem Th1 1/12. Skostnienia P stawu biodrowego.

Dotychczas nie jest w stanie sam funkcjonować, a tak jak każdy młody chłopak chciałby odzyskać sprawność i cieszyć się młodością.

Przemek potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego, oraz pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta. W marcu 2020 roku, czeka go jeszcze jedna operacja stawu biodrowego w Otwocku.

Przemek wspólnie ze swoją rodziną, zwrócił się do nas wszystkich o pomoc i my nie możemy zostawić go z tym samego. Napisał, że to on jako syn powinien zaopiekować się swoimi rodzicami, a tymczasem to oni muszą opiekować się nim.

 

***

 

Swój występ na Koncercie Charytatywnym dla Przemka, potwierdziły następujące zespoły: Malibu, Energy Girls, Baflo, Nokaut, Vegas, Meffis, Megustar, King Size. Imprezę poprowadzi D.J. Nielo (lista wykonawców już jest zamknięta).

Wystąpi też na koncercie znana gwiazda Disco Polo, ale na razie to niespodzianka. Podczas koncertu, będą przeprowadzane licytacje i inne atrakcje wspomagające koncert charytatywny.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby, przekazać do licytacji jakiś przedmiot lub usługę, to prosimy zgłosić swój udział do organizatorów.

 

Organizatorami Koncertu Charytatywnego są:

Mateusz Sołtysiak – 607 794 168

Danuta Muzyczka – 601 341 445

GOK Werbkowice – 84 657 20 32

 


 

Zobacz też:

SPORT – Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi!