21 września 2023

Werbkowice: Konkursy GOK-u

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza do udziału w konkursach „Foto-zagadka-graficzna” i rodzinnym konkursie na strój karnawałowy.

Reklamy

Konkurs „FOTO-ZAGADKA-GRAFICZNA”

Konkurs kierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Werbkowice. Zabawa jest bardzo prosta. GOK w Werbkowicach zamieszcza zdjęcie „zagadkę”, a Wy odgadujecie, co przedstawia – będzie to na pewno fragment gminy Werbkowice.

Osoba, która udzieli najwięcej prawidłowych rozwiązań zostanie nagrodzona.

Reklamy

„Foto-zagadki” będą wstawiane na profilu FB GOK (https://www.facebook.com/GOKwWerbkowicach/) do końca ferii zimowych. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod zdjęciami.

O rozwiązaniu konkursu GOK poinformuje pod koniec stycznia br.

Reklamy

­

Konkurs RODZINNY NA PROJEKT STROJU KARNAWAŁOWEGO

Zapraszamy do rodzinnego tworzenia strojów karnawałowych. Kreację może stworzyć każdy bez względu na wiek. Pomyślcie i zaprojektujcie coś fajnego. O pomoc poproście swoich najbliższych. Na najciekawsze 3 kostiumy czekają nagrody!

Do zabawy GOK zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Werbkowice, a na zgłoszenia (zdjęcia w przebraniu) czeka do 31 stycznia.

Zdjęcie w kreacji należy wysłać drogą mailową na adres gokwerbkowice@gmail.com lub przez Messenger (https://www.facebook.com/GOKwWerbkowicach/).

O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy do 16 lutego.

(info: GOK Werbkowice)


Zobacz też:

Tragiczny wypadek w Terebiniu. Zginął kierowca opla

Tragiczny wypadek w Terebiniu. Zginął kierowca opla – ZDJĘCIA


Kanał LUBIEHRUBIE poleca: