Werbkowice: Prośba o pomoc – szukamy Świętych Mikołajów

Zwracam się do państwa, myślę że już z ostatnią prośbą w tym roku… Gdyby ktoś miał niepotrzebną szafkę pod zlew podwójny i szafkę pod umywalkę w łazience… I jeszcze jedna prośba – znam kilkoro dzieci w gminie Werbkowice, do których w tym roku na pewno nie przyjdzie Mikołaj z podarunkami…

Reklamy

 

Zwracam się do państwa, myślę że już z ostatnią prośbą w tym roku… Gdyby ktoś miał niepotrzebną szafkę pod zlew podwójny i szafkę pod umywalkę w łazience – czasami w naszym gospodarstwie gdzieś tam „zalegają” w garażu lub komórce zbędne rzeczy…

I jeszcze jedna prośba – znam kilkoro dzieci w gminie Werbkowice, które mają tylko mamy i więcej nikogo bliskiego ich sercu, i wiem też, że do tych dzieciaczków w tym roku na pewno nie przyjdzie Mikołaj z podarunkami.

Gdyby ktoś z Państwa spotkał na swojej drodze św. Mikołaja to proszę mu powiedzieć, że na paczkę ze słodyczami i innymi upominkami czekają: dwunastoletnia dziewczynka, dziesięcioletni i dziewięcioletni chłopak, pięcioletni chłopak, czteroletnia dziewczynka i dwunastomiesięczna dziewczynka.

A kiedy już znajdzie się ten dobry Mikołaj, to z przyjemnością wskażę dom, gdzie będą czekać na niego wspaniałe i troszeczkę pokrzywdzone prze los dzieciaczki.

Proszę o kontakt telefoniczny – 601 341 445.

 

Danuta Muzyczka