Powiat

Zamknij

Werbkowice: Słodki kiermasz dla Moniki. Dziękujemy!!! [ZDJĘCIA, WIDEO]

mae 16:58, 09.07.2022 Aktualizacja: 19:46, 16.10.2025
Skomentuj Werbkowice: Słodki kiermasz dla Moniki. Dziękujemy!!! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sobotni słodki Kiermasz w Werbkowicach można zaliczyć do udanych!!! Dzięki wspaniałym dobroczyńcom, udało się zebrać na rehabilitację dla Moniki Matwiejczuk z Zadębiec 3720,17 zł!

9 lipca 2022, w samym centrum Werbkowic było słodko i wesoło, na gitarze grał i śpiewał Waldek Kondraciuk, ogromną niespodziankę zrobił zespół śpiewaczy Nadbużanskie Echo z Mircza, tak bez zapowiedzi przyjechali zaśpiewali i hojnie wspomogli zbiórkę.

Wdzięczność Moniki jest ogromna dla wszystkich państwa, którzy upiekli i podarowali ciasta i ciasteczka na sobotni kiermasz.

Panie z Zadębiec upiekły i przywiozły przepyszne ciasta, na czele z Wójtem Gminy Trzeszczany panem Stanisławem Czarnotą pomagały też sprzedawać ciasta na kiermaszu.

Panie piekarki, które mają złote serca i "święte" ręce, swoimi wypiekami pokazały prawdziwy kunszt cukierniczy, bo słodkości były genialne.

Dziękujemy za ciasto pani Ani z Gozdowa i pani Bożence z Turkowic i młodej gosposi z Werbkowic, a pani Grażynce z ulicy Ludnej z Kwiaciarni w Hrubieszowie za to, że podarowała rolkę folii na opakowanie.

Dziękujemy rehabilitantom od Jagiełły za pyszne babeczki, firmie Europiek z Lublina za niebiańsko dobrą szarlotkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy cukierni piekarni ARS w Werbkowicach za olbrzymie wsparcie, jesteście mistrzami świata w pomaganiu i robicie najlepsze ciasta i torty w okolicy.

Dziękujemy Waldkowi za to, że swoją muzyką rozgrzewał i cieszył serca pomagającym.

Wystarczyły tylko dwie godziny, żeby uzbierać prawie 4 tysiące dla Moniki. A to wszystko dzięki dobrym ludziom, którzy zechcieli przyjść i wrzucić pieniążki do puszek.

W imieniu Moniki bardzo serdecznie dziękujemy, życzymy smacznego i niech ta słodycz i dana dzisiaj dobroć - nigdy was nie opuszcza!

W najbliższy poniedziałek zebrana kwota zostanie wpłacona na rehabilitację Moniki Matwiejczuk.

­

Danuta Muzyczka

­

[WIDEO]3119[/WIDEO]

­

Foto, wideo: D. M.

Zobacz też:

Drogie Panie - nie pieczcie ciast na tę niedzielę!

https://lubiehrubie.pl/powiat/drogie-panie-nie-pieczcie-ciast-na-te-niedziele-wideo/

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%