13 kwietnia 2024

Werbkowice: Słodki kiermasz dla Moniki. Dziękujemy!!! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sobotni słodki Kiermasz w Werbkowicach można zaliczyć do udanych!!! Dzięki wspaniałym dobroczyńcom, udało się zebrać na rehabilitację dla Moniki Matwiejczuk z Zadębiec 3720,17 zł!

9 lipca 2022, w samym centrum Werbkowic było słodko i wesoło, na gitarze grał i śpiewał Waldek Kondraciuk, ogromną niespodziankę zrobił zespół śpiewaczy Nadbużanskie Echo z Mircza, tak bez zapowiedzi przyjechali zaśpiewali i hojnie wspomogli zbiórkę.

Wdzięczność Moniki jest ogromna dla wszystkich państwa, którzy upiekli i podarowali ciasta i ciasteczka na sobotni kiermasz.

Panie z Zadębiec upiekły i przywiozły przepyszne ciasta, na czele z Wójtem Gminy Trzeszczany panem Stanisławem Czarnotą pomagały też sprzedawać ciasta na kiermaszu.

Panie piekarki, które mają złote serca i „święte” ręce, swoimi wypiekami pokazały prawdziwy kunszt cukierniczy, bo słodkości były genialne.

Dziękujemy za ciasto pani Ani z Gozdowa i pani Bożence z Turkowic i młodej gosposi z Werbkowic, a pani Grażynce z ulicy Ludnej z Kwiaciarni w Hrubieszowie za to, że podarowała rolkę folii na opakowanie.

Dziękujemy rehabilitantom od Jagiełły za pyszne babeczki, firmie Europiek z Lublina za niebiańsko dobrą szarlotkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy cukierni piekarni ARS w Werbkowicach za olbrzymie wsparcie, jesteście mistrzami świata w pomaganiu i robicie najlepsze ciasta i torty w okolicy.

Dziękujemy Waldkowi za to, że swoją muzyką rozgrzewał i cieszył serca pomagającym.

Wystarczyły tylko dwie godziny, żeby uzbierać prawie 4 tysiące dla Moniki. A to wszystko dzięki dobrym ludziom, którzy zechcieli przyjść i wrzucić pieniążki do puszek.

W imieniu Moniki bardzo serdecznie dziękujemy, życzymy smacznego i niech ta słodycz i dana dzisiaj dobroć – nigdy was nie opuszcza!

W najbliższy poniedziałek zebrana kwota zostanie wpłacona na rehabilitację Moniki Matwiejczuk.

­

Danuta Muzyczka

­


­

Foto, wideo: D. M.


Zobacz też:

Drogie Panie – nie pieczcie ciast na tę niedzielę! [WIDEO]

Drogie Panie – nie pieczcie ciast na tę niedzielę! [WIDEO]