3 grudnia 2023

Werbkowice: Wakacje z GOK-iem i Biblioteką zakończone

W czasie akcji „Wakacje z GOKiem i Biblioteką 2019”, dla dzieci wypoczywających w Werbkowicach organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

Reklamy

 

Podczas spotkań na uczestników czekały różnego rodzaju atrakcje, tj.: podchody, warsztaty kulinarne, konstruowanie zabawek (latawce, „pożeracze makaronu”, „bąbelkowa maszyna”), tworzenie plakatów profilaktycznych, zabawy „bańkowo – wodne”, tworzenie pudełek na skarby i zakładek do książek, land-art, tańce animacyjne, Familiada, gra terenowa oraz gry i zabawy.

Odwiedzili nas też wyjątkowi goście: strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, pracownik oddziału oświatowo – zdrowotnego Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Hrubieszowie oraz teatr Blaszany Bębenek z przedstawieniem pod tytułem „Zaczarowany Medalion”. Dodatkowo odbyły się wycieczki do Wioski Przygody Frajda w Bliżowie, do Podziemi Kredowych i Parku Wodnego w Chełmie oraz Rajd rowerowy do Zagrody Wandalskiej w Kotorowie. Na zakończenie obył się Piknik Profilaktyczny.

Reklamy

 

Więcej o zajęciach i zdjęcia na stronie:

http://werbkowice.pl/aktualnosci/sportowe-i-rekreacyjne/2337-podsumowanie-akcji-wakacje-z-gokiem-i-biblioteka-2019

 

(info i fot. UG Werbkowice)