3 października 2023

Werbkowice: Zapraszamy na słodki kiermasz dla Moniki!

9 lipca 2022 roku o godzinie 8 rano, na placu przy markecie Groszek w Werbkowicach, zorganizowany zostanie kiermasz ciast i ciasteczek dla Moniki z Zadębiec.

Reklamy

Monika Matwiejczuk z polineuropatią walczy od 2011 roku. Choroba pozbawiła ją sprawności, powodując niedowłady w różnych częściach ciała, głównie ręce i nogi. „Siłaczka” z Zadębiec walczy o swoje zdrowie, dla siebie i dla swojej córki, która jest dla niej całym światem.

Stan zdrowia Moniki w ostatnim czasie znacznie się pogorszył i pomimo tego, że rehabilituje się 3 razy w tygodniu, to choroba nie daje za wygraną i niszczy organizm Moniki. Koszt miesięcznej rehabilitacji to 7400, rehabilitanci z z firmy NEUROREHAB u Jagiełły w Hrubieszowie, robią wszystko i trochę więcej, żeby ratować pełnosprawność Moniki.

Reklamy

Monika to bardzo dobra i empatyczna dziewczyna ostatnio wsparła ile mogła Frania, Dawida…

Jest bardzo wielka prośba do piekarek z całego powiatu hrubieszowskiego, które mają złote serca i „święte” ręce do wyrabiania ciasta, żeby na 9 lipca upiekły jak najwięcej ciast i ciasteczek, dla Moniki. Bardzo prężnie działają KGW w całym naszym powiecie, a członkinie w gotowaniu i pieczeniu, to mistrzynie świata!

Reklamy

Sobota 9 lipca 2022 roku to w Werbkowicach dzień targowy, dużo ludzi przewija się przez rynek i jest nadzieja, że dobrzy ludzie kupią ciastka i wesprą leczenie Moniki.

Prosimy o kontakt:

Danuta – 601341445

Basia Czarnecka – 515469547

Basia Szambara – 505787859

­

Internetowa zbiórka dla Moniki:

https://www.kawalek-nieba.pl/monika-matwiejczuk/

Danuta Muzyczka

Fot. Monika Matwiejczuk


Zobacz też:

Gmina Trzeszczany: Choroba która zmienia życie – pomoc dla Moniki Matwiejczuk

Gmina Trzeszczany: Choroba która zmienia życie – pomoc dla Moniki Matwiejczuk