Werbkowice: Zapraszamy na Taaakie Jaja 2017

W dniu 18 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbędą się Ogólnopolskie Potyczki Kabaretów Autorskich „Taaakie Jaja 2017”.

Reklamy

 

Jest to IV edycja konkursu przeprowadzanego w GOK Werbkowice i stanowi możliwość pokazania swych umiejętności przez  kabarety autorskie z całej Polski.

W części konkursowej wystąpią: Kabaret Sakreble – Zduńska Wola, Kabaret FiFa RaFa – Lublin, Kabaret Nomen Omen – Kraków i Kabaret HarcyteatrK – Lidzbark Warmiński.

Kabarety oceniać będzie niezależne i obiektywne Jury. Gospodarz wydarzenia – Kabaret Szara Eminencja – wystąpi poza konkursem. O dodatkowej nagrodzie – niespodziance, zdecydują sami widzowie.

Po obejrzeniu wszystkich indywidualnych programów każdy widz ma możliwość wybrania najlepszego (tylko jednego) kabaretu. Kupony do głosowania będą dodawane do każdej wejściówki (bilety w cenie 5 zł. do nabycia w GOK). Dla wszystkich kabaretów przewidziane są nagrody pieniężne i upominki.

Organizatorami potyczek są: Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Kabaret Szara Eminencja z Werbkowic.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski i Wójt Gminy Werbkowice Lech Bojko, a patronat medialny portal LubieHrubie.pl.