Wołajowice: Galeria Artystyczna Grajdołek-Art

Galeria Artystyczna – Grajdołek-art powstała, by pielęgnować i propagować twórczość lokalnych artystów, jak też sprzedawać ich wyroby.

Reklamy

 

Naszym celem stało się również stworzenie takiego zaplecza handlowego, które by funkcjonowało na większą skalę, dlatego też chcemy założyć sklep internetowy. Mamy nadzieję, iż ta forma sprzedaży umożliwi nam zadowalający zbyt produktów. A są to różne artykuły…. począwszy od wyrobów szydełkowych, biżuterii, produktów z wikliny papierowej, bibuły, jak też torebki, poduszki, lalki, różnego rodzaju obrazki, widoczki i akcesoria ozdabiane techniką decuopage. Galanteria ta jest oczywiście autorska, niepowtarzalna, oryginalna, często wykonana w jedynym, unikatowym egzemplarzu.

Niewątpliwie stawiamy na hand-made, czyli przedmioty wyrabiane ręcznie. Żywimy ufność, iż ten nasz „Grajdołek” stanie się znakiem dobrego rękodzieła oraz artystyczną przestrzenią twórców Gminy Hrubieszów.

Reklamy

Tak więc zapraszamy wszystkie osoby z pasją, które zajmują się wyrobem różnego rodzaju artykułów rękodzielniczych do naszej galerii, jak też osoby, które chciałyby nabyć coś pomysłowego, osobliwego, a niekiedy tradycyjnego.

Grajdołek-art jako sklep stacjonarny ma swą siedzibę w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach (Wołajowice 33, tel. 84 698 14 86).

 

Galeria Artystyczna Grajdołek-art powstała w ramach projektu „Artystyczna Galeria – pielęgnowanie lokalnej twórczości mieszkańców Gminy Hrubieszów”. Projekt ten został zrealizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Gminy Hrubieszów – Polskie Kwiaty w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, zgodnie z umową o dotację nr 1/SPPW/NGO/2013-13, z dnia 27 maja 2014 roku zawartą z Gminą Miejską Hrubieszów.

 


źródło: GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach