Wylosuj Anioła w SP Werbkowice

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach z radością przyłączyli się do akcji wysyłania listów i świątecznych kartek dla chorych dzieci.

Reklamy

 

Miesiąc grudzień to czas, w którym wyraźnie wyczuwa się atmosferę zbliżających się świąt. Jest to okres, w którym chcemy z siebie dawać jeszcze więcej dobra niż na co dzień.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach z radością postanowili przyłączyć się do akcji wysyłania listów i świątecznych kartek dla chorych dzieci, które są uczestnikami akcji Zostań Aniołem.

Reklamy

Uczniowie zwielką radością i zaangażowaniem wykonalikartki świąteczne oraz wypełnili je osobistymi życzeniami. W ślicznych, kolorowych kartkach z motywami świątecznymi wpisywali serdeczne życzenia, w których były słowa otuchy, życzliwości oraz wsparcia w walce z chorobą.

Przygotowaniu listów i kartek niejednokrotnie towarzyszyły radość, zrozumienie i wzruszenie. Listy, na które czekają chore dzieci są dla nich wsparciem, otuchą. Dla naszych uczniów to wspaniała lekcja empatii. Akcja Zostań Aniołem jest piękną inicjatywą, przypomina nam i pozwala wierzyć, że dobro jest wśród nas!

 

Organizator: Joanna Momotowska

fot. SP Werbkowice