Wypadek w Teptiukowie. 54-letnia hrubieszowianka trafiła do szpitala

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Teptiuków na skrzyżowaniu drogi relacji Hrubieszów Zosin i Teptiuków Moroczyn. Jak wynika z ustaleń doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wyniku tego zdarzenia 54-latka z Hrubieszowa trafiła do szpitala.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Teptiuków na skrzyżowaniu drogi relacji Hrubieszów – Zosin i Teptiuków – Moroczyn 

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Dodge, 68 – letni mieszkaniec Krakowa, na skrzyżowaniu drogi relacji Hrubieszów – Zosin i Teptiuków – Moroczyn poruszając się od strony Teptiukowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od Hrubieszowa w kierunku Zosina, kierującej Renault 54-letniej hrubieszowiance. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 

Reklamy

Następnie po zderzeniu, Renault najechał na oczekującego na pasie do skrętu w lewo Opla. W wyniku tego Opel uderzył w barierkę oddzielającą chodnik od jezdni. Kierującą Oplem była 36-letnia obywatelka Ukrainy.

W wyniku wypadku do szpitala trafiła 54-letnia kierująca Renault. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)