20 lipca 2024

Zaginiony 29-latek przepłynął Bug i odnalazł się po ukraińskiej stronie

W miniony weekend do hrubieszowskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 29-latka z gminy Horodło. Jak wynikało z ustaleń, mężczyzna leczył się psychiatrycznie i zamierzał popełnić samobójstwo. Policjanci wraz z funkcjonariuszami SG z Horodła i SG ze strony Ukraińskiej odnaleźli przemoczonego mężczyznę, który wpław przepłynął rzekę Bug i został zatrzymany na jej brzegu.

Reklamy

 

W miniony weekend do hrubieszowskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 29-latka z gminy Horodło. Jak wynikało z ustaleń, mężczyzna leczył się psychiatrycznie. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna może targnąć się na własne życie. Ustalono, że wyszedł z domu w samej koszulce i spodniach, nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego.

Wcześniej 29-latek kilkakrotnie uciekał już z domu, jednak na szczęście za każdym razem udawało się go odnaleźć całego i zdrowego. Policjanci penetrowali okoliczne drogi, pola i inne miejsca w których mógłby się ukryć zaginiony mężczyzna.

Reklamy

Następnie mundurowi uzyskali informację, że zaginiony może przebywać w okolicach rzeki Bug. Jak się okazało funkcjonariusze policji oraz SG z Horodła i SG ze strony Ukraińskiej zauważyli mężczyznę, który wpław przepłynął rzekę Bug. Mundurowi odnaleźli 29-latka kiedy stał przemoczony i przemarznięty na brzegu rzeki po Ukraińskiej stronie. Mężczyzna otrzymał niezbędną pomoc.źródło: KPP Hrubieszów (EK)

Reklamy