Zapraszamy na kiermasz do Werbkowic – niech wybuchnie „bomba dobroci” dla Frania – ZDJĘCIA

30 maja 2021 roku, o godzinie 12, na parkingu przy sklepie „Groszek” w Werbkowicach, odbędzie się kiermasz „przydasiów”, ciast, ciasteczek i innych pysznych wypieków.

Reklamy

Mamy w swoich domach rzeczy jeszcze dobre, użyteczne ale już nam niepotrzebne, jednak trzymamy bo przyda się i chętnie byśmy komuś oddali, ale nie wiemy komu. Mogą to być zdublowane, jeszcze nie rozpakowane prezenty, obrazy, wazy z porcelany lub inne wartościowe nowe rzeczy, ale też np. stare lampy naftowe lub stare zegary itp. Na pewno nie mogą to być meble i ubrania.

Czasami tak bywa, że nasze niepotrzebne rzeczy, dostają u kogoś innego drugie życie. Wszystkie podarowane przez państwa „przydasie”, można będzie kupić już od 10 złotych w górę, wrzucając je do puszki.

Zapraszamy do współpracy również panie, które pieką najlepsze ciasta na świecie i już niejednokrotnie udowodniły, że posiadają niespożyte pokłady dobroci i talentu piekarskiego.

Niech 30 maja 2021 o godzinie 12 w samym centrum Werbkowic wybuchnie „bomba dobroci” dla Frania, który zbiera na operację serduszka. Już ma 2 miliony 700 złotych, ale jeszcze sporo brakuje.

Mamy nadzieje, że pogoda dopisze i w kiermaszu weźmie udział dużo ludzi, tym bardziej, że byliśmy zamknięci w domach i tak bardzo nam siebie brakowało. Spotkajmy się w ostatnią niedzielę maja w Werbkowicach – „kiedy czynimy dobro, to jesteśmy tacy piękni i weseli”.

A żeby umilić nasz kiermasz, to Dj Ardi „zapoda” muzykę ponadczasową, począwszy od lat 70, aż do nowoczesnych przebojów, które królują na listach światowych przebojów.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby podarować „przydasie” lub upiec ciasto dla Frania, to prosimy o kontakt:
Danuta Muzyczka – 601 341 445, Basia Hudoba-Szambara – 505 787 859, Basia Czarnecka-Sobczak – 515 469 547.

Komitet Społeczny Ratujmy Serduszko Frania

Link do internetowej ZBIÓRKI »
Danuta Muzyczka

(fot. DM)


Zobacz też:

Pożar w Werbkowicach i bohaterski czyn sąsiada

Pożar w Werbkowicach i bohaterski czyn sąsiada