Zapraszamy na V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski

Mam zaszczyt poinformować Państwa, że z inicjatywy prezesów kilku kół łowieckich z powiatów hrubieszowskiego i tomaszowskiego będzie organizowany kolejny, piąty bal myśliwski, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z ubogich rodzin z terenu dzierżawionych przez nas obwodów łowieckich.

Reklamy

 

Z biletów i aukcji przedmiotów przekazanych przez darczyńców z poprzednich czterech balów uzyskaliśmy prawie 40 tysięcy złotych z czego 9 tysięcy złotych przekazano rodzinie Wochów – pogorzelcom z Radostowa a pozostałą kwotę chorym i biednym dzieciom.

V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski odbędzie się w dniu 13 stycznia 2018 roku od godz. 18:00 w Domu Weselnym ”Jaśko” w Mirczu.

W trakcie Balu zorganizowana będzie aukcja przedmiotów przekazanych przez myśliwych, sponsorów i gości.

Patronat nad V Kresowym Charytatywnym Balem Myśliwskim przyjął Józef Kuropatwa – Starosta Hrubieszowski i Henryk Studnicki – Przewodniczący Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu, a patronat medialny „Myśliwiec Kresowy”.

Przedmioty na aukcję należy przekazać na adres Kolegi Adama Gizy do dnia 05 stycznia 2018 roku w Hrubieszowie przy ul. Ludnej nr 22 (zakład protetyczny), tel.: 606 722 765. Bilety wstępu w cenie 130 zł od osoby będą do nabycia także u Kolegi Adama Gizy. O rozdziale biletów decydować będzie kolejność rezerwacji na e-mail: mzeczkiewicz@wp.pl lub sms: tel. 723 429 670( Mariusz Zeczkiewicz – sekretarz koła ) . Informacje o Balu będą też na stronie internetowej Koła Łowieckiego nr 14 „Rogacz” w Hrubieszowie. Rezerwacja trwać będzie do dnia 05.01.2018 roku. Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza Kolegów Myśliwych, współpracowników i przyjaciół do uczestnictwa w Balu.

Pozostając z nadzieją na spotkanie, łączę wyrazy szacunku i myśliwskie pozdrowienie

Darz Bór.

 

Za Komitet Organizacyjny

Marian Ozimek

fot. Organizatorzy