Zderzenie dwóch aut w Alojzowie – ZDJĘCIA

Wczoraj doszło do zderzenia dwóch aut w Alojzowie. Droga krajowa nr 74 była całkowicie zablokowana. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Reklamy

– W dniu 11.10.2021 r. o godz. 12:40, nasza jednostka została zadysponowana przez dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie do wypadku w miejscowości Alojzów na DK 74, gdzie na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – relacjonują druhowie z OSP Werbkowice.

– Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostkę OSP KSRG Werbkowice oraz dwie jednostki ratowniczo – gaśnicze z Hrubieszowa – informuje oficer prasowy KP PSP st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych osoba poszkodowana została ewakuowana z pojazdu i przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Następnie odłączono w pojazdach akumulatory. Droga krajowa w obydwu kierunkach była zablokowana. Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Czas interwencji 3 h 44 min.

Na miejscu interweniowała straż pożarna – dwie jednostki JRG Hrubieszów i OSP Werbkowice, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak poinformował Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Policja ustala przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku.

­

(info i fot. OSP Werbkowice, KP PSP Hrubieszów)


Zobacz też:

Pierwsze w gminie Hrubieszów przejście dla pieszych 3D – ZDJĘCIA

Pierwsze w gminie Hrubieszów przejście dla pieszych 3D – ZDJĘCIA