3 marca 2024

Zimowa Akademia Przygody w Dołhobyczowie (ZDJĘCIA)

Centrum Kulturalno – Konferencyjne w Dołhobyczowie, w okresie ferii zimowych, zorganizowało Zimową Akademię Przygody.

Reklamy

Dzieci miały możliwość poznać tajniki muzyki, w które wprowadził je instruktor Waldemar Kondraciuk. Zajęcia służyły umuzykalnianiu dzieci, poprzez pracę nad emisją głosu, nauki śpiewu w kanonie, kształtowania poczucia rytmu i słuchania brzmienia różnych instrumentów. Warsztaty odbyły się z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, a dzieci bawiły się fantastycznie.

W świat kolorów i barw wprowadziła uczestników instruktor Agata Kryszczuk. Młodzi artyści mieli możliwość poeksperymentowania ze sposobami mieszania się barw. Wiedza ta pozwoliła na uruchomienie dziecięcej wyobraźni, a dzięki temu każda praca była oryginalna i wyjątkowa. Doświadczenie pracy przy sztalugach pomogło lepiej wejść w rolę artysty i otworzyć umysł na nowe działanie.

Reklamy

Niesprzyjająca pogoda nie była dla nas przeszkodą, by aktywnie i wesoło bawić się wewnątrz naszego nowego obiektu. Pod okiem instruktor Agaty Kryszczuk dzieci mogły stawić czoła wielkim wyzwaniom. Dzięki kreatywnym zabawom ruchowym uczestnicy uczyli się spostrzegawczości, refleksu, współpracy w grupie i koncentracji na wyznaczonym zadaniu.

Umiejętności te są bardzo ważne w pracy strażaka, z którą dzieci mogły się zapoznać. Dziękujemy strażakowi Bartkowi Tur za pokazanie sprzętu, samochodów i pomieszczeń służbowych. Najważniejsze było przybliżenie nam misji niesienia pomocy ludziom w potrzebie.

Uczestnicy pełni wrażeń wrócili szczęśliwie do domu. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kolejnych wydarzeniach.

­

Centrum Kulturalno-Konferencyjne

(info, fot. UG Dołhobyczów / CKK)


Zobacz też:

Gmina Dołhobyczów: Ponad 830 tys. na projekt dla dzieci

Gmina Dołhobyczów: Ponad 830 tys. na projekt dla dzieci


LubieHrubie na YouTube