5 marca 2024

12 wypadków drogowych, zginęły 2 osoby. 3 osoby straciły życie nad wodą. Podsumowanie długiego weekendu na Lubelszczyźnie [ZDJĘCIA]

Podczas ostatniego długiego weekendu na Lubelszczyźnie doszło do 12 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 11 zostało rannych. Zatrzymano 91 nietrzeźwych kierowców. 3 osoby straciły życie podczas wypoczynku nad wodą.

Reklamy

W piątek, w miejscowości Komarno Kolonia, w powiecie bialskim,  37-latek kierując samochodem osobowym marki Ford, na prostym nieoświetlonym odcinku drogi, w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, potrącił idącego drugą stroną drogi pieszego, 54 letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Pieszy, pomimo prowadzonej przez załogę pogotowia reanimacji – zmarł. Nie posiadał elementów odblaskowych.

W sobotę około godziny 23, w miejscowości Łuszczów Pierwszy, 33-letni kierowca Renault Scenic zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarowym Manem. Kierujący osobówką zginął na miejscu.

Reklamy

Do tragicznych zdarzeń nad wodą doszło w powiecie łęczyńskim oraz chełmskim. 16 czerwca na rzece Wieprz utopił się 33-latek natomiast dzień później życie stracił 55-letni mężczyzna, który z kolegami wybrał się na ryby nad jezioro Łukcze. W sobotę późnym wieczorem, w powiecie chełmskim, wyłowiono ciało mężczyzny. Do chwili obecnej trwa ustalanie jego tożsamości. Najprawdopodobniej wszyscy mężczyźni spożywali wcześniej alkohol.

­

­

(źródło i fot. Policja Lubelska)


Zobacz też:

O krok od tragedii! Ominął zapory i wjechał w jadący pociąg [ZDJĘCIA, WIDEO]

O krok od tragedii! Ominął zapory i wjechał w jadący pociąg [ZDJĘCIA, WIDEO]