16-latek wiózł ojca i jego kolegę, sam był pijany

W niedzielę około godziny 17:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że po jednej z miejscowości w gm. Rachanie porusza się audi, którego kierowca dziwnie się zachowuje. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego. Policjanci bardzo szybko zatrzymali samochód. Kierowcą okazał się 16 latek, który był pijany. Nieletni przewoził nietrzeźwego ojca i jego kompana.

Reklamy

 

W niedzielę około godziny 17:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że po jednej z miejscowości w gm. Rachanie jeździ audi, którego kierowca dziwnie się zachowuje.

Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego. Policjanci bardzo szybko zatrzymali samochód. Kierowcą okazał się 16 latek. W samochodzie znajdowało się jeszcze dwóch pasażerów. Ojciec nieletniego i jego kolega, wszyscy byli pijani.

Reklamy

Po przebadaniu okazało się, że 16 latek ma 1,13 promila w organizmie. Z pasażerami nie można było nawiązać kontaktu. Jak wynikało z rozmowy z kierującym miał on podwiesić mężczyzn do sklepu. Dodał on również, że alkohol pił wcześniej sam.  Nieletni już wcześniej był zatrzymywany za jadę pod wpływem alkoholu.źródło i fot. KPP Tomaszów Lub.