19-latek podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu chełmskiego. Najpierw na skrzyżowaniu w Chełmie zdarzyły się dwa pojazdy, zaraz po tym w miejscowości Sielec samochód uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała w szpitalu pozostał jeden z kierujących.

Reklamy

 

Wczoraj po godzinie 14.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dwóch zdarzeniach drogowych. Do jednego z nich doszło na skrzyżowaniu ulicy I Pułku Szwoleżerów i Słowackiego. Tam kierująca samochodem marki Ford Fiesta 44- letnia mieszkanka Chełma nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem marki VW Passat, którym kierował 25- letni chełmianin. W wyniku tego zdarzenia kierująca i dwoje jej pasażerów zostali przewiezieni do szpitala.

Do drugiego ze zdarzeń doszło w miejscowości Sielec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Toyota Corolla 19- letni mieszkaniec gminy Wojsławice podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący i daj pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej w szpitalu pozostał tylko kierujący toyotą corollą. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

 

 

źródło i fot. KMP Chełm