15 lipca 2024

29-letni kierowca BMW zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

29-letni kierujący BMW zjechał z drogi, uderzył w skarpę oraz w przydrożne drzewo. Pomimo reanimacji – poniósł śmierć na miejscu.

Reklamy

Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek, przed godziną 22 w miejscowości Rzeczyca Ziemiańska, w powiecie kraśnickim.

Ze wstępnych ustaleń wezwanych na miejsce policjantów wynika, że 29-letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży, kierujący samochodem marki BMW, na prostym odcinku, w miejscu gdzie zalegała na jezdni gruba warstwa błota, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił kontrolę nad autem, wpadł w poślizg boczny, zjechał na gruntowe pobocze, po czym uderzył tylną częścią pojazdu w skarpę i w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia, samochód przewrócił się na bok.

Reklamy

Mimo podjętej przez służby akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować i zmarł na miejscu wypadku.

Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora i technika kryminalistyki. W oględzinach brali także udział biegły z zakresu ruchu drogowego oraz biegły lekarz medycyny sądowej. Prowadzone postępowanie pozwoli ustali szczegółowe okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Reklamy

­

(info i fot. KPP Kraśnik)


Zobacz też:

Zamiast pistacji, na wagę nabili groch i pestki. Grozi im do 5 lat

Zamiast pistacji, na wagę nabili groch i pestki. Grozi im do 5 lat


LubieHrubie na YouTube