3 miliony łupu! Policja poszukuje sprawców napadu na jubilera [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lubelska Policja publikuje film i zdjęcia z napadu na jubilera, do którego doszło w ubiegłym roku w Lublinie. Zamaskowani sprawcy grożąc właścicielowi bronią skradli biżuterię, złoto oraz pieniądze o łącznej wartości blisko 3 milionów złotych.

Reklamy

Do napadu doszło 23 marca 2022 roku, około godz. 20, przy ul. Turkusowej w Lublinie. Trzech zamaskowanych mężczyzn weszło wtedy do lokalu, w którym znajduje się jubiler, a następnie grożąc właścicielowi bronią – skradli biżuterię, złoto oraz pieniądze. Straty zostały wycenione na blisko 3 miliony złotych – informuje mł. asp. Małgorzata Skowrońska z lubelskiej Policji.

Ponieważ prowadzone działania operacyjne do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia sprawców napadu – policjanci publikują nagranie i zdjęcia z napadu z prośbą o pomoc.

Reklamy

­

Osoby, które na podstawie nagrania są w stanie rozpoznać mężczyzn po sylwetce lub ubiorze, a także posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod nr. 47 811 44 11 lub pod nr. alarmowym 112.
źródło, wideo, fot. Policja Lubelska, youtube.com


Zobacz też:

18-latek z gminy Hrubieszów uderzył w ogrodzenie. Wiózł dwie nastolatki [ZDJĘCIA]

18-latek z gminy Hrubieszów uderzył w ogrodzenie. Wiózł dwie nastolatki [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →