18 lipca 2024

3. Urodziny Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”

Promocyjne ceny biletów, maraton filmowy, konkursy z nagrodami oraz urodzinowy repertuar – Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na 3. URODZINY KINA!

Reklamy

W czasie obchodów jubileuszu – 30 lipca /wtorek/ – wszystkie filmy będzie można obejrzeć w atrakcyjnych cenach. W repertuarze: Red 2, Jeździec znikąd, Obecność, Wolverine. Dla najmłodszej widowni na ekranie absolutne hity tego lata: Uniwersytet potworny oraz Minionki. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie Urodzinowy Maraton Filmowy – Filmowa Noc Kac Vegas, ze wszystkimi trzema częściami komediowej serii. Na uczestników maratonu czekają konkursy z nagrodami!


PROMOCJE – bilety od 10 zł!

Reklamy

 

 

FILMOWA NOC KAC VEGAS

Start: godz. 21:00

Reklamy

Cena biletu na maraton: 24 zł w przedsprzedaży (do 24 lipca), 27 zł (25-30 lipca)

 

Kac Vegas, 100 min.

Okrzyknięta jedną z najlepszych komedii ostatnich lat – pierwsza część serii „Kac Vegas”. Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta.

 

Kac Vegas w Bangkoku, 102 min.

W kontynuacji bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

 

Kac Vegas 3, 100 min.

Trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii „Kac Vegas”. Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść nie tak, prawda? Ale kiedy słynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się zdarzyć.