46-latek ofiarą pożaru

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności i przyczyny pożaru, do jakiego doszło dzisiaj rano w miejscowości Gręzówka. W trakcie akcji gaśniczej w zgliszczach ujawniono zwłoki 46-letniego mężczyzny. Drewniany jednorodzinny budynek spłonął doszczętnie. Policjanci ustalili, że mężczyzna mieszkał sam.

Reklamy

 

46-letni mężczyzna zginął w pożarze, do którego doszło dzisiaj w godzinach porannych w jednym z budynków w miejscowości Gręzówka. Drewniany jednorodzinny budynek spłonął doszczętnie. Podczas akcji gaśniczej w zgliszczach ujawniono ciało 46-letniego mężczyzny. W domu oprócz nie było więcej nikogo.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.  Policjanci pod nadzorem Prokuratury przeprowadzą postępowanie i ustalą wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z ogniem, ogrzewania mieszkania i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa. Paląc w piecu pamiętajmy o tym, aby zapewnić drożność przewodów kominowych i wentylacyjnych. Zwracajmy uwagę na elementy wyposażenia mieszkania znajdujące się w pobliżu pieca.

 

 

źródło i fot. KPP Łuków