8 grudnia 2023

Agroturystyczny festyn w Horodle

W niedzielę 23 lipca 2006 Dyrektor Domu Kultury w Horodle otworzył wielki festyn agroturystyczny zorganizowany z okazji Dni Horodła…

Reklamy

Program festynu był bogaty i zróżnicowany. Występowały liczne zespoły grające i śpiewające utwory biesiadne i folklorystyczne, a także dzieci i młodzież, prezentując znane utwory gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gościem specjalnym była Hrubieszowska Kapela „SUTKI”, która wzbudziła wielkie zainteresowanie publiczności.

Na straganach można było kupić napoje, wiele drobiazgów, prac artystycznych, wyroby ze srebra itp. Dla chętnych turystów zorganizowano przejazdy bryczką konną oraz wozem Straży Granicznej, która przygotowała dla publiczności również świetny pokaz.

Reklamy

O godzinie 22:00 z głośników rozbrzmiała specjalnie przygotowana muzyka, a niebo nad Horodłem rozświetliły setki sztucznych ogni. Fajerwerki jakich nigdy dotąd jeszcze mieszkańcy nie widzieli. Pokaz przygotowała firma „EFEKT” z Chełma, która została nagrodzona przez zgromadzoną publiczność wielkimi brawami.

Tuż po zakończonym pokazie rozpoczęła się zabawa z zespołem „BRUNO”, który nagłaśniał całą imprezę oraz bawił roztańczoną młodzież do godziny 2.00 nad ranem. Z głośników było słychać dedykacje oraz przeboje, przy których wszyscy razem z zespołem śpiewali.

Atmosfera była świetna, a młodzieży należy się podziękowanie od zespołu oraz organizatorów za dobrą zabawę. W szczególności zaś za dobry przykład, że można się obejść bez żadnej bójki!!! I tak być powinno!!!

Podziękowania należą się także Dyrektorowi Domu Kultury z Horodła oraz współorganizatorce i głównemu sponsorowi zespołu BRUNO – pani Renacie Pałce-Kleczkowskiej z „Petro Bar” w Hrubieszowie.

Tekst:
Współorganizator

zobacz zdjęcia >>