Alfa Romeo uderzyła w drzewo. 24-letni kierowca zmarł w szpitalu

Łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Wólce Świątkowej. Kierujący samochodem marki Alfa Romeo 24-latek z Łukowa uderzył w przydrożne drzewo. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie nad ranem zmarł.

Reklamy

 

Wczoraj, po godzinie 18:00 dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Wólce Świątkowej.

Ze zgłoszenia wynikało, że samochód marki Alfa Romeo zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo, a w wewnątrz pojazdu uwięziony jest kierowca.

Policjanci, którzy natychmiast udali się we wskazane miejsce ustalili, iż kierujący został wyjęty z auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Pokrzywdzony 24-latek z Łukowa, z rozległymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie nad ranem zmarł.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas korzystania z drogi oraz o jazdę z bezpieczną prędkością. Taką, która zapewni panowanie nad pojazdem oraz pozwoli na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na drodze.

 

źródło i fot. KPP Łuków