Artystyczna Galeria – pielęgnowanie lokalnej twórczości mieszkańców Gminy Hrubieszów

W dniu 6.11.2013 r. w Urzędzie Gminy Hrubieszów odbyło się spotkanie organizacyjno – informacyjne dotyczące projektu „Artystyczna Galeria – pielęgnowanie lokalnej twórczości mieszkańców Gminy Hrubieszów” realizowanego przez Stowarzyszenie Kobiet Gminy Hrubieszów – Polskie Kwiaty w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

Reklamy

Na spotkaniu  zostały przedstawione uczestnikom podstawowe cele i założenia projektu. Został przedstawiony i omówiony harmonogram działań. Podczas spotkania uczestnicy zostali również bliżej zapoznani z pozostałymi formami wsparcia przewidzianymi w ramach projektu (warsztaty, powstanie Artystycznej Galerii). W trakcie spotkania głos zabrała Prezes Stowarzyszenia – Pani Irena Czerwińska oraz Wiceprezes – Pani Danuta Kloc, które swoich wypowiedziach wskazały także na ważną rolę społeczności lokalnej w życiu społecznym, zachęcały do  czynnego udziału  i życzyły uczestnikom miłych wrażeń i doświadczeń w trakcie projektu. 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Zdjęcia:

http://www.lgdhrubieszow.pl/index.php/stowarzyszenie-kobiet-gminy-hrubieszow-polskie-kwiaty/768-spotkanie-organizacyjno-informacyjne-dotyczace-projektu-artystyczna-galeria-pielegnowanie-lokalnej-tworczosci-mieszkancow-gminy-hrubieszow

 

źródło: LGD Lepsze Jutro