Bez prawa jazdy i dokumentów 116 km/h w terenie zabudowanym. Pirat drogowy z kilkudziesięcioma postępowaniami na koncie

Wczoraj policjanci krasnostawskiej drogówki zatrzymali kierującego Audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 116 km/h. Podczas sprawdzania danych kierującego w policyjnym systemie okazało się, że 34-latek wielokrotnie tłumaczył się za przekroczenie prędkości. Obecnie toczy się przed sądem kilkadziesiąt postępowań o wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

Reklamy

 

We wtorek policjanci ruchu drogowego krasnostawskiej komendy patrolowali rejon gminy Siennica Różana nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w videorejestrator. Przed godziną 18-tą w miejscowości Zagroda zarejestrowali prędkość Audi, który w terenie zabudowanym pędził 116 km/h.

34-letni mieszkaniec Zamościa podróżował wraz z pasażerką. W trakcie kontroli nie posiadał przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów pojazdu.

Podczas sprawdzania danych kierującego w policyjnym systemie okazało się, że 34-latek wielokrotnie odpowiadał za przekroczenie prędkości. Obecnie toczy się przed sądem kilkadziesiąt postępowań o wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze skierowali wobec kierującego wniosek o ukaranie do Sądu. Za popełnione wykroczenia grozi mu wysoka grzywna oraz punkty karne.

 

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw