Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Powiat Hrubieszowski

Hrubieszów

W sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury, przy udziale władz powiatu, miasta, samorządów lokalnych, sponsorów, współrealizatorów i zaproszonych gości, odbyło się podsumowanie IX edycji programu „Bezpieczna Szkoła-Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.

Reklamy

O sprawny przebieg uroczystości zadbali: Sylwia Sarzyńska – reprezentująca Powiatową Bibliotekę Publiczną i Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Uroczystość uświetnił występ Marcina Mroza z zespołem „ZORBA’S BAND. Atrakcją dla widzów, szczególnie młodszych, był pokaz tresury psów pełniących służbę w policji i straży granicznej.

Podczas gali wręczono nagrody, upominki i dyplomy dzieciom i młodzieży biorącej aktywny udział w programie. Była to też okazja do podziękowania realizatorom, współorganizatorom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia programu i ufundowali cenne nagrody dla uczestników konkursów.

Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych – efekt konkursu „Jestem Bezpieczny” . Całość uroczystości dopełniło sympatyczne spotkanie zgromadzonych gości w kawiarni Domu Kultury przy „słodkim stole” ufundowanym przez PGE DYSTRYBUCJA Zamość Sp. z o.o. Rejonowy Zakład Energetyczny w Hrubieszowie i PGE Zamojska Korporacja Energetyczna S.A. Oddział w Hrubieszowie.

Zwycięzcy w finale powiatowym konkursu „Jestem bezpieczny”:
1 Katarzyna Bucior – SP w Teratynie MP4
2. Karolina Pogorzelska – SP w Mirczu MP4
3. Łukasz Skiba – SP w Mirczu MP4

Wyróżnienia
4 Angelika Czychańska – SP nr 3 w Hrubieszowie MP3
5 Miłosz Bielecki – SP w Horodle MP3

Zwycięzcy w finale powiatowym konkursu „Bezpiecznie w szkole i poza szkołą”
1 Natalia Strycharczuk – Gimnazjum w Jarosławcu Telefon komórkowy
2 Dorota Uleryk – Gimnazjum w Trzeszczanach Telefon komórkowy
3 Arleta Mazurek – Gimnazjum w Werbkowicach Zestaw turystyczny

Młodzież gimnazjalna uczestnicząca w finale powiatowym konkursu „Bezpiecznie w szkole i poza szkołą” otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz uczestniczyć będzie w pięciodniowych warsztatach szkoleniowo – wypoczynkowych w dniach 24 – 28.08.2009 r. w Bieszczadach, sfinansowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie i Starostę Hrubieszowskiego.

Wszyscy uczestnicy finału powiatowego konkursu plastycznego „Jestem bezpieczny” otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez oba Zakłady Energetyczne i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. prof. Wiktora Zina w Hrubieszowie.

zobacz zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009