Bezpłatne porady prawne i psychologiczne dla mieszkańców powiatu hrubieszowskiego

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia prawnego i psychologicznego w ramach organizowanego przez Stowarzyszenie Równych Szans „Bona Fides” Mobilnego Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.

Reklamy

 

W ramach współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Lublinie, w dniu 27 kwietnia 2013r. (sobota) w pokoju nr 3 i 4 Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie przy ul. Bolesława Prusa 8 w godzinach 10.00 – 18.00 świadczone będą bezpłatne porady prawne i psychologiczne, z których mogą skorzystać osoby pokrzywdzone przestępstwem i ich rodziny.

Zapisy na porady psychologa i prawnika prowadzone są pod nr tel. 783 510 310 lub

e-mail cpi@stowarzyszeniebonafides.pl.


Kontakt ze specjalistami Centrum ma na celu zapoczątkowanie interdyscyplinarnej pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, w szczególności doświadczających przemocy w rodzinie. W ramach dalszego wsparcia realizowanego przez naszą organizację będziemy mogli osobom potrzebującym świadczyć:

–        poradnictwo prawne

–        poradnictwo psychologiczne/psychoterapeutyczne

–        psychoterapia

–        terapia dzieci skrzywdzonych przestępstwem

–        doradztwo zawodowe

–        konsultacje z pracownikiem socjalnym

–        pokrycie kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową

–        udzielania schronienia w szczególności dla osób spoza miasta Lublin (dysponujemy mieszkaniem interwencyjnym)

–        finansowanie dojazdu do CPI w Lublinie (w przypadku kontynuacji wsparcia, będzie sfinansować koszty dojazdu na trasie miejsce zamieszkania – Lublin – miejsce zamieszkania)

–        bony żywnościowe

 

Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie ze specjalistami pod numerem telefonu 783 510 310.

 

 

Projekt „Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej” jest współfinansowany z środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz Pomocy Postpenitencjarnej, Ministerstwa Sprawiedliwości.