20 lipca 2024

Bezpłatne warsztaty Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym

Wzorem poprzednich lat Galeria Twierdza Zamość ponownie organizuje bezpłatne warsztaty dla dzieci pt. „Bezpieczne Dziecko w Galeri Handlowej”.

Reklamy

 

Celem akcji jest edukacjanajmłodszychw temacie bezpieczeństwa podczas robienia zakupów w dużych obiektach handlowych, a także  przekazanie wiedzy i zasad, które pomogą dzieciom prawidłowo zachować się w sutuacji zagubienia.

– Galeria Twierdza jest jednym z największych obiektów handlowych w Zamościu i codziennie odwiedzana przez tysiące ludzi, zatem bezpieczeństwo naszych Klientów, a przede wszystkim dzieci jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy dumni z tej inicjatywy. Staramy się edukować dzieci i rodziców w zakresie bezpiecznego poruszania się po dużej przestrzeni galerii handlowej – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Reklamy

Dzieci biorace udział w spotkaniach będą miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca w galerii w towarzystwie opiekunów i ochrony budynku, a także dowiedzą się jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia oraz alarmu pożarowego.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zapoznać się z pracą ochroniarza, obsługą krótkofalówek, zwiedzić  pomieszczenie monitoringu isamodzielnie operować systemem monitorowania.

Reklamy

Na zakonczenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz prezent w postaci książeczki edukacyjnej i oryginalnej opaski “niezgubki” marki Siband.

Warsztaty odbywają się przy współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w  bezpłatnych warsztatach dla grup zorganizowanych (dzieci w wieku 5 – 6 lat) od 4 do 29 listopada o godz. 9.00 i 10.00.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 885 981 442.