Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany samochód marki BMW XM o wartości 850 tys. zł.
Do zdarzenia doszło na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 33-letniego obywatela Tadżykistanu, który próbował wyjechać z Polski na Białoruś samochodem marki BMW XM, wyprodukowanym w roku 2023.
Czytaj: Kierowca BMW stracił na sliskiej nawierzchni panowanie nad autem i wjechał do stawu
Podczas granicznej kontroli ustalono, że pojazd o szacunkowej wartości 850 tys. zł został skradziony na terytorium Niemiec.
W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowcę oraz pojazd przekazano funkcjonariuszom Policji z Terespola, którzy prowadzić będą dalsze czynności procesowe w tej sprawie.
Zatrzymane BMW XM, to najdroższy samochód, jaki odzyskano w tym roku na wschodniej granicy Polski. W minionym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali 192 pojazdy o łącznej wartości ponad 19 mln zł.
Zobacz też:
Tragiczny wypadek. 23-latek wpadł w poślizg. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz