Certyfikaty Księgowego dla studentów UPZ

Studenci kierunku finanse i rachunkowość Uczelni Państwowej w Zamościu uzyskali Certyfikat Księgowego Centrum Informacji Księgowej. Jest to czwarty rocznik studentów tego kierunku, który potwierdził swoje kwalifikacje certyfikatem.

Reklamy

Uczelnia Państwowa w Zamościu współpracuje z Centrum Informacji Księgowej, które jest jedyną instytucją w Polsce prowadzącą ogólnodostępny rejestr księgowych z licencją Ministra Finansów. Centrum Informacji Księgowej skupia ponad 5 tys. zweryfikowanych biur rachunkowych oraz 100 tys. księgowych. Realizowana przez biuro inicjatywa cieszy się dużym uznaniem w środowisku związanym z branżą rachunkowo-księgową.

Uzyskując certyfikat C.I.K., studenci kierunku finanse i rachunkowość Uczelni Państwowej w Zamościu stają się konkurencyjni na rynku pracy. Certyfikat Księgowego C.I.K. jest potwierdzeniem opanowania wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zawodu księgowego na polskim rynku i jest honorowany przez potencjalnych pracodawców (banki, instytucje publiczne, biura rachunkowe).

Uczelnia Państwowa w Zamościu prowadzi studia licencjackie na kierunku finanse i rachunkowość. Studia realizowane mogą być w trybie stacjonarnym (bezpłatne) i niestacjonarnym (płatne).

(info i fot. UPZ Zamość)


Zobacz też:

7-latek sam w nocy szukał mamy, która wyszła do sklepu. Kobieta była pijana

7-latek sam w nocy szukał mamy, która wyszła do sklepu. Kobieta była pijana