Charytatywny koncert służb mundurowych – zebrano ponad 10 tys.

Ponad dziesięć tysięcy zł udało się zebrać, podczas licytacji oraz kwesty zorganizowanej w związku z charytatywnym koncertem na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Reklamy

 

 Koncert, który odbył się 10 stycznia br., w Chełmskim Domu Kultury zorganizowały służby mundurowe z województwa lubelskiego. Podczas koncertu, w jego pierwszej części, swoje występy zebranej widowni zaprezentowali funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Więziennej oraz Wojska Polskiego.

W drugiej części koncertu wystąpili zaproszeni goście, w tym Dariusz Tokarzewski wokalista zespołu VOX oraz Jarek Lackowski.

Podczas imprezy przeprowadzono licytacje wielu przedmiotów, której największą atrakcją był markowy zegarek oraz długopis Prezydenta RP. Przybyli na koncert chełmianie, nie szczędzili również na datki zbierane do puszek przez młodzież uczącą się w klasach o profilu służb mundurowych. Dalsze zbiórki środków finansowych prowadzone były wśród funkcjonariuszy, żołnierzy oraz pracowników służb mundurowych.źródło i fot. NOSG