Chcąc uniknąć zderzenia, rozbił trzy inne samochody. Okazało się, że był pijany

Kobieta kierująca oplem, skręcając w lewo wymusiła pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka kierowcy dodge’a, który chcąc uniknąć zderzenia odbił kierownicą w prawo, przejechał przez chodnik i uderzył w trzy zaparkowane pod sklepem samochody.

Reklamy

Do wypadku doszło we wtorek, w Puławach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letnia mieszkanka gminy Puławy, kierująca oplem, skręcała w lewo, aby wjechać na parking przed sklepem, Tym manewrem wymusiła pierwszeństwo na jadącym z przeciwka dodge’u. Aby uniknąć zderzenia jego kierowca odbił w prawo, przejechał przez pas zieleni, chodnik i uderzył w samochody zaparkowane na parkingu. Uszkodzeniu uległy trzy z nich – opel, mitsubishi i volkswagen.

Zarówno kierującej oplem mieszkance gminy Puławy, jak też kierowcy dodge’a – 47-latkowi z Puław nic się nie stało. Okazało się jednak, że mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu. 57-latka była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

(info i fot. KMP Puławy)


Zobacz też:

Łoś przyczyną zderzenia dwóch aut. Trzy osoby w szpitalu – ZDJĘCIA

Łoś przyczyną zderzenia dwóch aut. Trzy osoby w szpitalu – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze