Chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poszukiwany sprawca wypadku

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Anusin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dostawczym chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka nieustalonym dotychczas samochodem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierowca oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Reklamy

 

Wczoraj rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Anusin.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem dostawczym marki Iveco 66-letni mieszkaniec gminy Piaski, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka nieustalonym dotychczas samochodem wykonującym manewr wyprzedzania, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia kierowca tego samochodu oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. 66-latek był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu marki, numerów rejestracyjnych pojazdu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.


źródło i fot. KMP Chełm