Chcesz zmienić swoje życie? Dołącz do Szlachetnej Paczki – Rejon Gmina Werbkowice

Chcesz mądrze pomagać? Zaangażować się w jeden z większych projektów w Polsce? Chcesz z dumą nosić szlachetne serce? Chcesz zmienić życie? Zgłoś się jako wolontariusz do Szlachetnej Paczki Rejon Gmina Werbkowice! Czekamy na Ciebie do 15 października!

Reklamy

Wolontariusze Szlachetnej Paczki spotykają się z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i włączają do projektu te rodziny, dla których pomoc może być impulsem do zmiany. Ponadto współpracują z darczyńcami przygotowującymi paczki i z innymi wolontariuszami w rejonie.

Udział w Szlachetnej Paczce daje niezwykłą radość z niesienia pomocy oraz rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: komunikacji, organizacji własnego czasu czy też szansę sprawdzenia się w działaniu. Wolontariusze uczestniczą też w szkoleniach rozwijających, poznają inspirujące osoby. A nie raz spełniają swoje marzenia!

– Ja już zmieniała swoje życie. Dzięki udziałowi w Paczce rozwinęłam swoje skrzydła, możliwości, z paczki czerpie wiele inspiracji.  Poznałam również wspaniałych ludzi, a przede wszystkim nauczyłam się mądrej pomocy potrzebującym ! W Paczce już jestem drugi rok i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Ten piękny przedświąteczny czas wypełnia mi Paczka, pamiętajcie dobro powraca a ja jestem tego najlepszym przykładem- mówi Wolontariuszka Szlachetnej Paczki Rejonu Gmina Werbkowice i dodaje-

Przyszedł czas nałożyć czerwoną koszulkę z wielkim sercem. Identyfikuje się z ideami Paczki .

 

Nie byłoby jednak nas gdyby nie wyjątkowa osoba – to Lider Szlachetnej Paczki  Rejonu Gmina Werbkowice – Katarzyna Sawicka.

Szlachetna Paczka daje nam takie narzędzia do mądrej pomocy i co roku trafiamy do rodzin, które naprawdę potrzebują naszego wsparcia. Darczyńcy, którzy robią paczki wiedzą, że ich trud oraz zaangażowanie i odpowiadają na ich konkretne potrzeby rodziny. Najważniejsi w całym projekcie są właśnie wolontariusze, których w tej chwili szukamy. Tylko dzięki nim możemy trafić do wszystkich potrzebujących. – mówi Lider Rejonu Gmina Werbkowice Katarzyna Sawicka – Dla mnie Szlachetna Paczka to: Wolontariusze, Rodziny, Darczyńcy i Dobroczyńcy; spełnia marzenia, uszczęśliwia innych i daje tą wielką satysfakcję bycia potrzebnym…

 

Zrób coś dla innych i przeżyj wyjątkowe chwile w naszej Drużynie SuperW
Zgłoś się na stronie… 

https://www.superw.pl/rekrutacja/email/4705.html


Tylko w 2012 roku Szlachetna Paczka dotarła do 13,2 tys. rodzin żyjących w niezawinionej biedzie, czyli do ponad 55 tys. osób. Łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięga aż 300 tys.

 

 

Aneta Hołuj

Asystent ds. promocji

Rejonu Gmina Werbkowice

Projektu SZLACHETNA PACZKA

e-meil: aneta-holuj@wp.pl